Typy lázní

Všechny typy lázní zahrnují relaxační koupel ve stylově měděné vaně, ve vodě s epsomskou solí. Rakytníková a lesní lázeň jsou navíc obohacené o koupelové oleje, které regenerují a hydratují Vaše tělo.

Při koupeli si můžete vychutnávat produkty značky R. JELÍNEK.Švestková lázeň

Pouze pro Vás bude prostor provoněný švestkami, v konvičce se bude louhovat Vizovický švestkový čaj a na stylovém prkénku bude čekat zlatá slivovice R. JELÍNEK se sušenou švestkou. Královsky zrelaxujete v koupeli z epsomské soli a přítomné vůně Vaše myšlenky odnesou do sluncem zalitého švestkového sadu.


Hrušková lázeň

Váš výlet do chřibských lesů může začít i hruškovou lázní ve vaně s epsomskou solí. Svěží hrušková vůně Vám dá zapomenout na každodenní starosti, šálek hruškového čaje a rituál s hruškovicí R. JELÍNEK Vás perfektně naladí.


Rakytníková lázeň

Vaše myšlenky rozveselí a tělo pohladí kombinace epsomské soli, koupelového oleje z rakytníku a červeného pomeranče. Použitý koupelový olej je harmonizující, s hojivým rakytníkem, antidepresivním pomerančem a osvěžujícím grepem pro dokonalou očistu těla a unavené mysli. Rakytník intenzivně regeneruje suchou i popraskanou pokožku, zvyšuje její pružnost a dodává jí hebkost. Vůně pomeranče a grepu odbourává stres, únavu a pozitivně ovlivňuje psychiku. Rakytníkový čaj a netradiční Pálenka z rakytníku R. JELÍNEK, kterou můžete přímo při koupeli ochutnat, lázeň příjemně doplní.Lesní lázeň

Pokud se potřebujete uvolnit po náročném dni, zregenerovat a zvláčnit Vaši pokožku, lesní lázeň s jalovcovým koupelovým olejem je ta správná volba. Olej přináší pokožce během koupele příjemné osvěžení a zároveň uleví od rýmy a nachlazení. Působí jako vynikající antidepresivum, uvolňuje svalové napětí a prokrvuje promrzlé končetiny. Podporuje tok lymfy, odvádí toxiny z těla, tonizuje a je velmi účinný při celulitidě. Urychluje hojení ran, zmírňuje otoky, ulevuje od bolestí svalů a při revmatismu. V konvičce bude připravený bylinkový čaj, ve sklence tradiční Slovácká borovička R. JELÍNEK a ve vzduchu se bude vznášet vůně jalovce.