AktualityHusí speciality

Zvětšit

 

Patříte mezi milovníky klasické Svatomartinské husy? Srdečně vás zveme do naší restaurace ve dnech 9. - 12. listopadu 2017.

 

 

 

 

 

 

 Darujte zážitek

Zvětšit

 

Nemáte rádi klasické předvánoční vybírání dárků, strkání před regály a přeplněná parkoviště nákupních center? Udělejte svým blízkým radost zážitkem v našich lázních. Jelínkovy lesní lázně zahřejí tělo a potěší duši. Vybírat můžete ze čtyř druhů koupelí (více informací v samostatné sekci „Jelínkovy lesní lázně“).

 

Dárkový poukaz Vám můžeme připravit i na míru. Chcete k relaxu v lázních přidat romantickou večeři nebo ubytování v apartmánu? Není problém. Dárkové poukazy Vám po předchozí úhradě zašleme i poštou.

 

Napište nám na e-mail info@bunc.cz nebo si poukaz objednejte na tel. čísle +420 725 653 114.


Hodnocení hostů Lesního penzionu Bunč

 

Lesní penzion Bunč získal od hostů ubytovaných přes portál svetubytovani.cz hodnocení 9,8 z celkových 10.

     Otevírací doba restaurace prosinec 2017

 

 

 

pondělí      zavřeno
úterý      zavřeno
středa      zavřeno
čtvrtek 10:00 - 18:00
pátek 10:00 - 22:00
sobota   9:00 - 23:00
neděle   9:00 - 18:00

 
 

 

V případě Vašeho zájmu o pořádání firemní nebo soukromé akce přizpůsobíme otevírací dobu - kontaktujte nás prosím na tel.: 725 653 114, 776 775 634 nebo e-mailem: info@bunc.cz. Děkujeme.VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

 

Vážení hosté,

 

abychom Vám umožnili "navštívit" prostory Lesního penzionu Bunč i skrze monitor počítače, připravili jsme pro Vás v průběhu letních měsíců virtuální prohlídku s neuvěřitelnými 10 místy k prohlédnutí. Můžete tak projít nejen prostory restaurace a venkovní terasy s krbem, ale prohlédnout si i ubytování - standardní dvoulůžkové pokoje i naše apartmány Ve Věži, U Jelena a Vizovice.

 

Virtuální prohlídku naleznete zde: author/bunc-home/virtualni-prohlidka.html.

 

Věříme, že tato služba ve Vás probudí vzpomínky z již realizované akce na Bunči, nebo touhu přijet se k nám podívat...

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 Novinka - ZDRAVÝ TALÍŘ

Image Novinka - ZDRAVÝ TALÍŘ
Zvětšit
zdravy_talir

 

Vážení hosté,

chcete jíst zdravě v restauraci?

Velmi rádi Vám představujeme novinku v naší nabídce stálého jídelního lístku!

Jedná se o "ZDRAVÝ TALÍŘ", který je sestaven ve správném rozdělení bilkovin, sacharidů a tuků.

Zdravý talíř je sestaven ve spolupráci s výživovou poradkyní Ivanou Nohavovou - www.hubnetesivanou.cz.

► Pro více informací přiložené video.

www.youtube.com/watch 

 Ideální místo pro uspořádání oslavy, firemní akce, večírku? Lesní penzion Bunč!

Image Ideální místo pro uspořádání oslavy, firemní akce, večírku? Lesní penzion Bunč!
Zvětšit
Bunč_firemní akce 2016

 

Hledáte vhodné prostředí pro uspořádání rodinného setkání, firemního večírku či jiné oslavy? Neváhejte a využijte prostředí Lesního penzionu Bunč!

Díky krásné chřibské přírodě, rekonstruovaným prostorám penzionu a restaurace Bunče, přátelskému a profesionálnímu přístupu personálu Vám dokážeme zajistit nezapomenutelný večírek pro Vaše zaměstnance, dodavatele či obchodní partnery, přpadně rodinné setkání či oslavu. 

Postaráme se o ubytování i bezchybný catering.

Nabízíme prostory pro Vaši akci s kapacitou 60 osob.

Dále nabízíme využití:

  • videoprojekční techniky s plátnem
  • lovecké laserové střelnice
  • jukeboxu včetně karaoke
  • živé nebo reprodukované hudby
  • kompletní portfolio produktů značky R. JELÍNEK

 BUNČ má novou studánku

Image BUNČ má novou studánku
Zvětšit
Studánka Jakubka

 

Při cestě z Bunče na Salaš, pod Vylízanou skálou, pár kroků od Kubitovy studánky, bývala stará kamenná studánka. Říkalo se jí Starý pramen. Studánka ale nestačila pokrýt velkou spotřebu vody narůstajícího počtu turistů, lesních dělníků a skalařů. Dělníci, pracující v kamenolomech v okolí Bunče upravili pramen Cvrčovického potoka a vybudovali studánku Bunčský pramen hned na křižovatce pod zvoničkou. Na rozdíl od Starého pramene byl Bunčský pramen vydatný a plně stačil uspokojit svoji vodou zaměstnance i návštěvníky Bunče. Terénní úpravy při bourání starého revíru a úpravě cesty zřejmě zavinily, že Starý pramen pomalu  zanikal. Jeho okolí zarostlo křovím, vody vytékalo jen nepatrně a na pramen se zapomělo. S přibývajícími chatami stoupla spotřeba vody. Chatař František Kubita našel v roce 1957 na úpatí Vylízané skály pramen nový a postavil studánku, která dodnes nese jeho jméno. Až v roce 2014 chatař Karel Tomšej se synem Jakubem zaniklou studánku objevili, rozebrali, vyčistili a znovu  postavili.  Okolí upravili a les v okolí Bunče zdobí další pěkná studánka, která svou vodu přidává do Bunčovského potoka. Obnovitelé staré bunčovské studánky se rozhodli ji pojmenovat „ studánka Jakubka“.

Ke studánce a Vylízané skále se váže stará pověst z doby, kdy moravskou krajinou chodili věrozvěstové Cyril a Metoděj. V rukopise pověstí ji zaznamenal Antonín Krybus / 1911 – 1987 / z Těšánek.

V pověsti popisuje cestu apoštolů Cyrila a Metoděje z pevnosti veligradské přes hory Maršovské ke Zdounkám a dále na Hanou. U Vylízané skály na ně čekali čerti z Komínek, obtěžkáni velkými balvany s úmyslem překazit tuto misijní cestu. Ale mladí kluci – ministranti, jdoucí jako předvoj průvodu, nad čerty vyzráli. Průvod se občerstvil u Starého pramene pod Vylízanou skálou a pokračoval v cestě na Hanou. Čerti se vrátili na Komínky a nám zůstalo u cesty  skalisko Čertovské kameny a tato pověst.                                                                   Jiří Blaha, Expedice Chřiby

 Certifikát v kategorii Penzion 3* Superior

Image Certifikát v kategorii Penzion 3* Superior
Zvětšit
Penzion Superior

Lesnímu penzionu Bunč byl znovuudělen certifikát klasifikačního znaku Oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v kategorii Penzion 3* Superio. Zařízení je opravněno užívat znak 3* Superior do r. 2020.