Aktuality

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

Zvětšit


SILVESTR 2019

Zvětšit

 

Přijďte s námi oslavit konec roku v retro stylu. Vaše nohy dozajista roztančí skupina Brixen Band a o skvělý servis se postará náš tým.

 Ideální místo pro uspořádání oslavy, firemní akce, večírku? Lesní penzion Bunč!

Zvětšit

 

Hledáte vhodné prostředí pro uspořádání rodinného setkání, firemního večírku či jiné oslavy? Neváhejte a využijte prostředí Lesního penzionu Bunč!

Díky krásné chřibské přírodě, rekonstruovaným prostorám penzionu a restaurace Bunče, přátelskému a profesionálnímu přístupu personálu Vám dokážeme zajistit nezapomenutelný večírek pro Vaše zaměstnance, dodavatele či obchodní partnery, přpadně rodinné setkání či oslavu. 

Postaráme se o ubytování i bezchybný catering.

Nabízíme prostory pro Vaši akci s kapacitou 60 osob.

Dále nabízíme využití:

  • videoprojekční techniky s plátnem
  • lovecké laserové střelnice
  • jukeboxu včetně karaoke
  • živé nebo reprodukované hudby
  • kompletní portfolio produktů značky R. JELÍNEK

 PROVOZNÍ DOBA LEDEN 2020

 

pondělí ZAVŘENO
úterý ZAVŘENO
středa ZAVŘENO
čtvrtek

10:00 - 20:00

pátek 10:00 - 22:00
sobota   9:00 - 22:00
neděle   9:00 - 19:00

 

V případě Vašeho zájmu o pořádání firemní nebo soukromé akce přizpůsobíme otevírací dobu - kontaktujte nás prosím na tel.: 725 653 114 nebo e-mailem: info@bunc.cz. 

Děkujeme.Josefovský víkend na Bunči

Zvětšit

 

 

 

 19. březen slaví svátek  J O S E F !!

     

     OSLAVTE  SVÁTEK  NA  BUNČI  

 

 

 

 

 

 

 

 Mezinárodní den žen

Image Mezinárodní den žen

 

 

Milé dámy,

přijďte na Bunč  9. - 11. března oslavit svůj svátek :-)

 

 

 

 Jarní prázdniny na Bunči

Image Jarní prázdniny na Bunči
Zvětšit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Valentýnská nabídka

Image Valentýnská nabídka

 

Překvapte svou drahou polovičku a objednejte si romantickou noc v Lesním penzionu Bunč. Vybírat můžete z několika termínů a variant.

 

Termíny:

 

9.2. – 10.2.2018,

 

10.2. – 11.2.2018,

 

16.2. – 17.2.2018,

 

17.2. – 18.2.2018.

 

Varianty pobytového balíčku:

 

1. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, romantická večeře a láhev sektu = celková cena 1 690 Kč

 

2. Ubytování v apartmánu Ve Věži, romantická večeře a láhev sektu = celková cena 2 190 Kč

 

3. Ubytování v apartmánu Vizovice, romantická večeře a láhev sektu = celková cena 1 990 Kč

 

4. Ubytování v apartmánu U Jelena, romantická večeře a láhev sektu = celková cena 1 790 Kč

 

5. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, 2 hodiny privátního Wellness dle zvoleného typu, romantická večeře a láhev sektu = celková cena 3 090 Kč

 

6. Ubytování v apartmánu Ve Věži, 2 hodiny privátního Wellness dle zvoleného typu, romantická večeře a láhev sektu = celková cena 3 590 Kč

 

7. Ubytování v apartmánu Vizovice, 2 hodiny privátního Wellness dle zvoleného typu, romantická večeře a láhev sektu = celková cena 3 390 Kč

 

8. Ubytování v apartmánu U Jelena, 2 hodiny privátního Wellness dle zvoleného typu, romantická večeře a láhev sektu = celková cena 3 190 Kč

 

Balíčky objednávejte na tel. čísle 725 653 114 nebo e-mailu info@bunc.cz.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!


DARUJTE ZÁŽITEK

Image DARUJTE ZÁŽITEK

 

Radost našich blízkých je přáním každého z nás. Jednou z možností, jak ji naplnit, je darovat nezapomenutelné zážitky. Nabízíme dárkové poukazy na ubytování v našem penzionu či relax v Jelínkových lesních lázních. Poukaz Vám také rádi připravíme na míru. Není problém k ubytování zakomponovat romantickou večeři při svíčkách nebo relaxační koupel.

 

Kontaktujte nás na tel. č. +420 725 653 114 nebo na e-mailu info@bunc.cz.

 Objevujte Chřiby

Image Objevujte Chřiby Chystáte se na výlet nebo dovolenou do malebných Chřibů a nejste příznivci neustálého rozkládání a skládání klasických map? Nová aplikace Chřiby, která vznikla za přispění Spolku pro podporu místních iniciativ Chřiby, Vám bude detailním průvodcem. Najdete zde pěší, cyklo i hipotrasy a celou řadu zajímavých míst (studánky, rozhledny, kulturní památky, přírodní útvary a další známá či neznámá místa tohoto jedinečného moravského pohoří). Trasy i místa budou neustále aktualizovány a doplňovány.

 

 

Aplikaci můžete stahovat do svých mobilních telefonů v App Store i Google Play.

 Hodnocení hostů 2017

Image Hodnocení hostů 2017

 

Za rok 2017 hodnotili návštěvníci, kteří své rezervace učinili prostřednictvím portálu www.booking.com, svou návštěvu v Lesním penzionu Bunč 8,3 body z celkovým 10 bodů. Hosté velmi ocenili okolní prostředí, nádhernou přírodu, venkovní zázemí pro děti a působivé vybavení apartmánů.

 

Nadále budeme pracovat na zkvalitnění našich poskytovaných služeb a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Personál Lesního penzionu Bunč

 

 Darujte zážitek

Zvětšit

 

Nemáte rádi klasické předvánoční vybírání dárků, strkání před regály a přeplněná parkoviště nákupních center? Udělejte svým blízkým radost zážitkem v našich lázních. Jelínkovy lesní lázně zahřejí tělo a potěší duši. Vybírat můžete ze čtyř druhů koupelí (více informací v samostatné sekci „Jelínkovy lesní lázně“).

 

Dárkový poukaz Vám můžeme připravit i na míru. Chcete k relaxu v lázních přidat romantickou večeři nebo ubytování v apartmánu? Není problém. Dárkové poukazy Vám po předchozí úhradě zašleme i poštou.

 

Napište nám na e-mail info@bunc.cz nebo si poukaz objednejte na tel. čísle +420 725 653 114.


Hodnocení hostů Lesního penzionu Bunč

 

Lesní penzion Bunč získal od hostů ubytovaných přes portál svetubytovani.cz hodnocení 9,8 z celkových 10.

     VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

 

Vážení hosté,

 

abychom Vám umožnili "navštívit" prostory Lesního penzionu Bunč i skrze monitor počítače, připravili jsme pro Vás v průběhu letních měsíců virtuální prohlídku s neuvěřitelnými 10 místy k prohlédnutí. Můžete tak projít nejen prostory restaurace a venkovní terasy s krbem, ale prohlédnout si i ubytování - standardní dvoulůžkové pokoje i naše apartmány Ve Věži, U Jelena a Vizovice.

 

Virtuální prohlídku naleznete zde: author/bunc-home/virtualni-prohlidka.html.

 

Věříme, že tato služba ve Vás probudí vzpomínky z již realizované akce na Bunči, nebo touhu přijet se k nám podívat...

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 BUNČ má novou studánku

Image BUNČ má novou studánku
Zvětšit
Studánka Jakubka

 

Při cestě z Bunče na Salaš, pod Vylízanou skálou, pár kroků od Kubitovy studánky, bývala stará kamenná studánka. Říkalo se jí Starý pramen. Studánka ale nestačila pokrýt velkou spotřebu vody narůstajícího počtu turistů, lesních dělníků a skalařů. Dělníci, pracující v kamenolomech v okolí Bunče upravili pramen Cvrčovického potoka a vybudovali studánku Bunčský pramen hned na křižovatce pod zvoničkou. Na rozdíl od Starého pramene byl Bunčský pramen vydatný a plně stačil uspokojit svoji vodou zaměstnance i návštěvníky Bunče. Terénní úpravy při bourání starého revíru a úpravě cesty zřejmě zavinily, že Starý pramen pomalu  zanikal. Jeho okolí zarostlo křovím, vody vytékalo jen nepatrně a na pramen se zapomělo. S přibývajícími chatami stoupla spotřeba vody. Chatař František Kubita našel v roce 1957 na úpatí Vylízané skály pramen nový a postavil studánku, která dodnes nese jeho jméno. Až v roce 2014 chatař Karel Tomšej se synem Jakubem zaniklou studánku objevili, rozebrali, vyčistili a znovu  postavili.  Okolí upravili a les v okolí Bunče zdobí další pěkná studánka, která svou vodu přidává do Bunčovského potoka. Obnovitelé staré bunčovské studánky se rozhodli ji pojmenovat „ studánka Jakubka“.

Ke studánce a Vylízané skále se váže stará pověst z doby, kdy moravskou krajinou chodili věrozvěstové Cyril a Metoděj. V rukopise pověstí ji zaznamenal Antonín Krybus / 1911 – 1987 / z Těšánek.

V pověsti popisuje cestu apoštolů Cyrila a Metoděje z pevnosti veligradské přes hory Maršovské ke Zdounkám a dále na Hanou. U Vylízané skály na ně čekali čerti z Komínek, obtěžkáni velkými balvany s úmyslem překazit tuto misijní cestu. Ale mladí kluci – ministranti, jdoucí jako předvoj průvodu, nad čerty vyzráli. Průvod se občerstvil u Starého pramene pod Vylízanou skálou a pokračoval v cestě na Hanou. Čerti se vrátili na Komínky a nám zůstalo u cesty  skalisko Čertovské kameny a tato pověst.                                                                   Jiří Blaha, Expedice Chřiby

 Certifikát v kategorii Penzion 3* Superior

Image Certifikát v kategorii Penzion 3* Superior
Zvětšit
Penzion Superior

Lesnímu penzionu Bunč byl znovuudělen certifikát klasifikačního znaku Oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v kategorii Penzion 3* Superio. Zařízení je opravněno užívat znak 3* Superior do r. 2020.