Kariéra

V současné době máme vypsána výběrová řízení na pozice kuchař/kuchařka a číšník/servírka. Více informací naleznete v níže uvedených inzerátech.

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Lesní penzion Bunč hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici číšník/servírka na hlavní pracovní poměr.
Místo výkonu práce: Lesní penzion Bunč, 768 03 Roštín 66

Pracovní náplň:
- samostatná příprava a servírování nápojů, servírování pokrmů
- profesionální a bezchybná péče o hosta
- tvorba slavnostních tabulí a rautových stolů
- zodpovědnost za objednávky surovin
- zodpovědnost za skladové hospodářství a inventury

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ KUCHAŘ

Lesní penzion Bunč hledá vhodného kandidáta na pozici kuchař na hlavní pracovní poměr.

- samostatná příprava pokrmů studené a teplé kuchyně (minutky i hotovky)
- spolupráce při tvorbě nových receptur
- spolupráce při tvorbě kalkulací, jídelních lístků a akčních gastro víkendů
- dodržování systému HACCP, vnitřních pravidel a hygienických norem

Na obě pozice požadujeme:
- vyučení v oboru
- praxi v gastronomickém provozu min. 2 roky
- samostatnost
- spolehlivost
- flexibilitu
- zájem o obor
- chuť pracovat
- platný potravinářský průkaz

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- fixní platové ohodnocení a bonusy
- možnost seberealizace

Strukturované životopisy zasílejte na email info@bunc.cz.